Değerli Müşterilerimiz,

Feysan Elektrik A.Ş. olarak sahip olduğumuz 30 yıllık bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın onur ve heyecanını yaşıyoruz. Kuruluşumuzdan itibaren ürün çeşitliliği, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetlerimizle Türkiye’nin saygın markaları arasında yer alarak elektrik sektörüne katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyoruz.

Elektrik malzemeleri konusunda uzman olan kadromuzun müşteri odaklı yaklaşımız ile, sektörün ihtiyaç ve beklentilerine göre her noktada ürün ve hizmetlerimize en iyi şekilde yansıtıyoruz. Feysan Elektrik A.Ş. olarak elektrik sektöründeki yeni eğilim ve trendleri yakından takip ederek kendimizi geliştiriyoruz ve geliştireceğiz.

Yenilikçi yaklaşımımız ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimimiz ile birleştiriyoruz. Aynı zamanda elektrik sektöründe standartları sürekli olarak yükseltmeyi hedefliyoruz.

Aydınlatma Grubu, Tesisat Grubu, Aspiratör Grubu, Yangın İkaz Sistemleri, Sac Panolar, Opak Panolar, Buatlar, Zayıf Akım Kabloları vb. ürünleri müşterilerimize ulaştırıyoruz. Yurt içi ve yurt dışı lojistik operasyonlarımızı başarı ile yürütmekteyiz. Orta ölçekli bir işletme olmamıza rağmen kurulduğumuz ilk andan itibaren kaliteye verdiğimiz önem ve zoru başarma azmimiz sayesinde kısa sürede elektrik sektöründe öncelikli tercih edilen bir firma olduk.

Feysan Elektrik A.Ş. olarak değişmez prensiplerimiz daima kalite, iyi hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyattır. Ürün ve hizmette başarılı sürekliliğin teminatı dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimize yakın ilgi ve desteklerinizden ötürü teşekkürü borç biliriz.
Bugün ve gelecekte çıtayı sürekli yükselterek sizlere en iyi ürün ve hizmeti vermeye devam edeceğiz.